Co o nás říkají naši klienti

Lukáš Nezval

Programmatic manager

Spolupráce s R2B2 nám přináší celou řadu výhod. Především oceňuji netradiční inovativní nápady, schopnost rychle reagovat na změny a výbornou uživatelskou podporu. Díky jejich vlastní analytické platformě AYM jsme schopni precizně vyhodnotit dopad všech zapojených zdrojů na naše inventory.

Karel Suk

Head of Digital Sales

Výborná spolupráce. Komunikace, zdvořilost a neustálá ochota pomoci na vysoké úrovni. Oceňujeme zejména jejich kvalitní podporu, rychlou tvorbu placementů a vysoce výkonné formáty.

Eva Lacinová

Yield Specialist

Pri našej spolupráci s R2B2 si najviac cením rýchlosť, prompnosť a profesionalitu nielen v komunikácii, ale aj v navrhovaných riešeniach, vďaka čomu môžeme dosahovať stále lepšie výsledky a navyšovať príjmy.

Ondřej Rulf

Senior Product & Yield Manager

Náš mediální dům spolupracuje s R2B2 již řadu let. Tato společnost je pro nás zásadním, stabilním a spolehlivým programatickým partnerem, u kterého si ceníme hlavně rychlosti a efektivity řešení.

Gabriela Platková

Yield Manager

S R2B2 spolupracujeme už dlhšie obdobie, počas ktorého sa jednoznačne stali jedným z kľúčových partnerov zapojených do monetizácie reklamného priestoru. Všetky naše požiadavky sú vždy pripravené veľmi rýchlo a aj preto neustále rozširujeme spoluprácu o nové formáty. Nadšenie pre programatickú reklamu a ochota hľadať vhodné riešenia nás určite motivujú v spolupráci pokračovať aj do budúcna.

David Bauckmann

CTO

R2B2 je náš dlouholetý partner. Oceňujeme zejména proaktivní, individuální a zákaznický přístup. Technicky support je na vysoké úrovni a reaguje bez prodlevy.

Jiří Pokorný

Yield Manager

R2B2 patří mezi naše klíčové partnery už mnoho let. Oceňuji zejména jejich přístup a rychlou součinnost v případech, kdy jsme narazili na jakékoliv výzvy. Stejně tak širokou nabídku produktů v portfoliu, která nám pomáhá využít naše inventory na maximum.

Peter Minárik

CEO

S R2B2 som veľmi spokojný. Spolupráca je excelentná, rýchla a snažia sa pomerne rýchlo vyriešiť problémy a požiadavky. Veľmi oceňujem ich široké spektrum reklamných formátov a neustálych noviniek, ktoré prinášajú na trh.

Logo

Největší česká mediální společnost, jež vydává deníky Mladá fronta DNES a Lidové noviny. Do mediální skupiny dále patří internetové portály iDNES.cz a Lidovky.cz a další.

Logo

Economia, a.s. je významný mediální dům. V České republice vydává ekonomická a odborná periodika a to jak online tak i tištěná.

Logo

Společnost poskytuje komplexní reklamní služby na více než 120 nejnavštěvovanějších serverech na českém internetu.

Logo

České multimediální vydavatelství, které zahrnuje množství webů, regionálních deníků i časopisy s jedinečným obsahem, inzertní portály a další.

Logo

Původně česká soukromá komerční televizní stanice je dnes jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu.

Logo

Obchodní zastupitelství Media Club zajišťuje mediální kampaně v televizi, na internetu, tisku i sociálních sítích

Logo

Zkráceně CNC je jedním z největších mediálních domů v České republice. Nabízí široké portfolio tištěných deníků, časopisů, online magazínů, webových projektů.

Logo

Ringier Slovakia Media s.r.o. je multimediální dům. Do jeho portfólia patří zpravodajský portál Aktuality.sk, magazín Diva.sk,Šport.sk. a mnoho dalších.

Logo

Zoznam.sk je slovenský internetový portál založený v roce 1997. Jeden z prvních slovenských vyhledávačů dnes nabízí více než 40 online produktů.

Logo

Vydavatelství působící na Slovensku, vydává Hospodárske noviny, Stratégii, Evitu, a odborné tituly. Provozuje HN Televízii a také ekonomické a finanční portály.

Logo

Startitup je největší a zároveň nejčtenější slovenské médium zaměřené byznys, zpravodajství a životní styl.

Logo

Slovenská obchodní společnost provozující zpravodajskou agenturu SITA. Poskytuje také služby v oblasti marketingu, monitoring médií a další.