Přijmeme technického specialistu

Máte už základní znalost HTML a CSS? Chcete se naučit něco víc? Přidejte se do našeho týmu.

Kdo jsme a co děláme

Především jsme výborná parta. Náš tým kdysi spojila láska k technologiím a slabost pro filmovou ságu Star Wars. Provozujeme rozsáhlou digitální reklamní síť, která držitelům webových stránek zajišťuje příjem z reklamy. Spolupracujeme s největšími českými weby například aktualne.cz (Economia), tn.cz (TV Nova), idnes.cz (MAFRA) a dalšími. Máme přes 100 partnerů – od menších až po ty největší a jejich počet neustále stoupá. Obsluhujeme velkou část českého internetu a od roku 2020 expandujeme i do zahraničí. Naše servery nedávno ve špičce překročily hranici 15k požadavků za vteřinu.

 

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni, kteří by nám pomohli s bezchybným fungováním našeho reklamního systému. Z větší části se jedná o technický servis pro naše klienty, opravy chyb a rozvoj našich služeb.

Tato pozice je vhodná jak pro studenty, kteří mohou pracovat při škole, tak i pro ostatní, kteří chtějí získat zkušenosti a začít s kariérou v IT.

 

Čemu konkrétně byste se věnoval/a?

  • rozšiřování našeho systému o nové reklamní formáty
  • přidávání dalších reklamních zdrojů a testování jejich funkčnosti
  • kódování CSS šablon pro reklamní plochy
  • opravování chyb ve stránkách klientů způsobených reklamními kódy

 

Co k tomu nutně potřebujete?

  • základní znalost HTML a CSS
  • znalost vanilla javascriptu. Není třeba znát žádné frameworky a jiné frontendové technologie
  • pečlivost a chuť učit se novým věcem

 

Co oceníme navíc?

  • znalost PHP
section image

A co od nás můžete očekávat?

Kadeřníka ani masáže na pracovišti neslibujeme a dress code neřešíme. Všichni si tykáme a všichni se také respektujeme. Slušnost, trpělivost a vlídné jednání u nás nejsou prázdné pojmy, ale hodnoty na kterých si zakládáme a které dodržujeme. Kanceláře máme v Dejvicích poblíž “Kulaťáku” a ČVUT. (Považujeme to tady za takový “pupek Dejvic”). Je nás tu celkem 20 na 150m2, ale v plném počtu se sejdeme jen při výjimečných příležitostech.

Tuto pozici obsazujeme na hlavní pracovní poměr, standardně řešený smlouvou, případně přes IČO. Pracovní doba je flexibilní a podle potřeby je možné využívat HO. O platu se pojďme pobavit osobně. Jeho výška bude záležet na vašich zkušenostech a dovednostech. Můžete se také těšit na různá další přilepšení od příspěvků na stravování a sportování přes možnost dalšího vzdělávání až po akční a poutavé teambuildingy a mnoho dalšího. Milovníci pejsků jsou vítáni.

Pro inspiraci se můžete začíst do příběhů našich kolegů a dejvickou atmosféru můžete nasát zde.

 

Kontakt

Zdá se vám, že by nám to mohlo dohromady klapat? Tak se nám ozvěte na e-mail lukas.alexandr@r2b2.cz, klidně přiložte ukázky své práce, či CV nebo odkaz na LinkedIn. Odpovíme bez průtahů. Všechny detaily pak probereme na osobní schůzce. Těšíme se na vás.