Sháníme project managera

Vyznáte se v IT, baví vás plánovat a jste schopní plány také dotahovat do konce? Pojďte se realizovat v našem týmu.

Kdo jsme a co děláme

Především jsme výborná parta. Náš tým kdysi spojila láska k technologiím a slabost pro filmovou ságu Star Wars. Provozujeme rozsáhlou digitální reklamní síť, která držitelům webových stránek zajišťuje příjem z reklamy. Spolupracujeme s největšími českými weby například aktualne.cz (Economia), tn.cz (TV Nova), idnes.cz (MAFRA) a dalšími. Máme přes 100 partnerů – od menších až po ty největší a jejich počet neustále stoupá. Obsluhujeme velkou část českého internetu a od roku 2020 expandujeme i do zahraničí. Naše servery nedávno ve špičce překročily hranici 15k požadavků za vteřinu.

 

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni (mohou být i začátečníci), kteří by nám pomáhali s řízením našich projektů. Konkrétně jde o koordinaci našich vývojářů, testerů a analytika, přípravu plánů pro naše jednotlivé projekty a následné hlídání termínů. A také komunikaci s interním support týmem a řešení vzniklých požadavků. Zdá se vám to složité? Nebojte se, veškeré potřebné znalosti vám předáme v průběhu zaučování.

 

Co k tomu nutně potřebujete?

  • dobré komunikační vlastnosti
  • technický rozhled v IT
  • schopnost analytického a logického myšlení
  • dochvilnost a pečlivost
  • energii pro dokončování úkolů

 

Co oceníme navíc?

  • zkušenosti s řízením projektů
  • znalost RTB ekosystému
  • zkušenost s libovolným SW pro plánování

 

section image

A co od nás můžete očekávat?

Kadeřníka ani masáže na pracovišti neslibujeme a dress code neřešíme. Všichni si tykáme a všichni se také respektujeme. Slušnost, trpělivost a vlídné jednání u nás nejsou prázdné pojmy, ale hodnoty na kterých si zakládáme a které dodržujeme. Kanceláře máme v Dejvicích poblíž “Kulaťáku” a ČVUT. (Považujeme to tady za takový “pupek Dejvic”). Je nás tu celkem 20 na 150m2, ale v plném počtu se sejdeme jen při výjimečných příležitostech.

Tuto pozici obsazujeme na hlavní pracovní poměr, standardně řešený smlouvou, případně přes IČO. Pracovní doba je flexibilní a podle potřeby je možné využívat HO. O platu se pojďme pobavit osobně. Jeho výška bude záležet na vašich zkušenostech a dovednostech. Můžete se také těšit na různá další přilepšení od příspěvků na stravování a sportování přes možnost dalšího vzdělávání až po akční a poutavé teambuildingy a mnoho dalšího. Milovníci pejsků jsou vítáni.

Pro inspiraci se můžete začíst do příběhů našich kolegů a dejvickou atmosféru můžete nasát zde.

 

Kontakt

Zdá se vám, že by nám to mohlo dohromady klapat? Tak se nám ozvěte na e-mail jan.panchartek@r2b2.cz, klidně přiložte ukázky své práce, či CV nebo odkaz na LinkedIn. Odpovíme bez průtahů. Všechny detaily pak probereme na osobní schůzce. Těšíme se na vás.