R2B2 v médiích: Společnost R2B2 získala prestižní cenu HbbTV Awards

, R2B2 v médiích

Společnost R2B2 dosáhla mimořádného úspěchu a získala historicky první mezinárodní cenu HbbTV Awards. Toto ocenění získala společnost se svým monetizačním řešením R2B2 AYM, které implementovala do HbbTV. Co o této výhře napsala média, se můžete dočíst dále.

R2B2 v médiích: Společnost R2B2 získala prestižní cenu HbbTV Awards

Češi vyhráli první cenu HbbTV Awards

Česká technologická společnost R2B2 se stala vůbec prvním vítězem mezinárodní soutěže HbbTV Awards pořádané celosvětovou asociací pro HbbTV. R2B2 spolupracuje na poli HbbTV se společností Hybrid, která je generálním partnerem R2B2.

Celý článek si můžete dočíst na Mediaguru.cz

Češi vyhráli historicky první mezinárodní cenu HbbTV Awards za řešení pro hybridní reklamu

R2B2 získala cenu v kategorii nejlepšího využití HbbTV pro oblast reklamy. Vyhlášení cen proběhlo v úterý 17. října během HbbTV Symposia v prostorách římského konferenčního centra Auditorium Antonianum. Nominovaným produktem, se kterým společnost uspěla, bylo header-biddingové řešení R2B2 AYM, které umí propojit poptávku programatické reklamy mimo jiné i do HbbTV.

Přečtěte si celý článek na Televizniweb.cz

Češi vyhráli historicky první mezinárodní cenu HbbTV Awards

Vyhlášení cen proběhlo v úterý 17. října během HbbTV Symposia v prostorách římského konferenčního centra Auditorium Antonianum. R2B2 získala cenu v kategorii nejlepšího využití HbbTV pro oblast reklamy.

Přečtěte si celý článek na Digizone.cz

Češi v čele hybridní reklamy. R2B2 si z Říma odvezlo cenu HbbTV Awards

Hned při prvním ročníku přehlídky HbbTV Awards, která v Římě ocenila projekty spojené s technologií hybridní televize, zabodovali Češi. Společnost R2B2 zvítězila v kategorii jejího nejlepšího reklamního využití.

Podle zakladatele firmy Martina Čelikovského se téma komerčního pojetí HbbTV letos výrazně prolínalo přednáškami řečníků na souvisejícím dvoudenním sympoziu.

Celý článek si můžete přečíst na Mam.ihned.cz