R2B2 v médiích: Programatický prodej HbbTV zahájen i na Slovensku

, R2B2 v médiích

Programatická reklama v HbbTV se rozšiřuje na Slovensko. Konkrétně se jedná o tři stanice společnosti CME a to včetně jedničky na trhu – televize Markízy. Dalšími dvěma kanály jsou Dajto a Doma. Společnost R2B2 tak rozšířila svou reklamní síť na 11 televizních stanic. Těmto důležitým novinkám se věnovala média napříč Českem a Slovenskem.

R2B2 v médiích: Programatický prodej HbbTV zahájen i na Slovensku

Čeští inzerenti už mohou nakoupit reklamní prostor i ve slovenském HbbTV

Digitální reklamní síť společnosti R2B2 se po osmi českých televizních stanicích rozšiřuje i do slovenského HbbTV. Zařazuje do svého portfolia Markízu, Dajto a TV Doma.

Celý článek si můžete přečíst na Televizniweb.cz

Slovenské HbbTV sa otvára programatickému nákupu

Kontinuálnu ponuku HbbTV reklamy, ktorú televízia Markíza zaradila do svojho portfólia, možno nakúpiť programatickým spôsobom. Ide o významnú inováciu na slovenskom mediálnom trhu.

Celý článek naleznete na Medialne.etrend.sk

Programatický prodej HbbTV zahájen i na Slovensku

R2B2 rozšiřuje nákup programatické HbbTV na Slovensko, v síti R2B2 HbbTV je celkem jedenáct stanic. Digitální reklamní síť společnosti R2B2 se rozšiřuje také do slovenského HbbTV.

Celý článek si můžete přečíst na Mediaguru.cz

V R2B2 Multiscreen lze nakoupit už i slovenské HbbTV

Digitální reklamní síť společnosti R2B2 se rozšiřuje také do slovenského HbbTV. Do svého portfolia zařazuje televizní stanice Markízu, Dajto a Doma. Českým zadavatelům se tak nabízí možnost nakoupit reklamní prostor na českých a slovenských televizních obrazovkách z jednoho místa.

Celý článek si můžete přečíst na Feedit.cz