R2B2 v médiích: Obsahové cílení v HbbTV už i na Slovensku

, R2B2 v médiích

Obsahové cílení, které společnost R2B2 v Česku provozuje necelý rok se nyní dostává i na slovenské televizní obrazovky a rozšiřuje tak možnosti programatického nákupu reklamního prostoru v HbbTV.

R2B2 v médiích: Obsahové cílení v HbbTV už i na Slovensku

R2B2 spouští obsahové cílení v HbbTV i na Slovensku

Obsahové cílení, které společnost R2B2 v Česku provozuje necelý rok, se dostává i na slovenské televizní obrazovky a rozšiřuje tak možnosti programatického nákupu reklamního prostoru v HbbTV. Využít ho mohou zatím na televizních stanicích Markíza, Doma a Dajto.

Celý článek si můžete přečíst na Mediaguru.cz

R2B2 spouští obsahové cílení v HbbTV i na Slovensku

Zadavatelé reklamy mohou zvolit cílení podle kritérií odpovídajících povaze pořadů, které diváci aktuálně sledují. V praxi to znamená, že se reklama začne zobrazovat pouze během pořadů, které zvolenému cílení odpovídají. Vybírat lze ze žánrů, mezi něž patří například akční filmy, drama či komedie. Se zpřesněním zásahu pomohou i témata pořadů jako jsou seriály, cestování, věda a technologie či další. K tomu navíc lze cílit podle sociodemografie diváků.

Celý článek si můžete přečíst na Nejbusiness.cz

R2B2 spúšťa na Slovensku obsahové cielenie v HbbTV

Zadávatelia programatickej reklamy v HbbTV na Slovensku získavajú novú možnosť cielenia podľa divákov sledovaného obsahu. Využiť ju môžu zatiaľ na troch televíznych staniciach – Markíza, Doma a Dajto.

Celý článek si můžete přečíst na Strategie.hnonline.sk

R2B2 launches content targeting on HbbTV in Slovakia

Now there is a new targeting option for programmatic advertising on HbbTV in Slovakia. Advertisers can target viewers based on the content they are watching. So far, it is available on three TV stations: Markíza, Doma, and Dajto.

Content targeting, which R2B2 has been offering for nearly a year in the Czech Republic, has now spread to Slovakia, broadening the programmatic buying options for ad space on HbbTV.

Read more at Digitaltvnews.net