Pro vydavatele

Váš digitální business poroste s monetizací od R2B2. Na všech obrazovkách.

  • Monetizace prémiového reklamního prostoru
  • Součástí exkluzivní programatické sítě R2B2
  • Více než 200 významných zadavatelů z Česka a Slovenska
  • Programatická reklamní poptávka z celého světa
  • Integrace s Adform, Criteo, DoubleClick, iBILLBOARD a dalšími špičkovými technologiemi
  • Technická podpora v ČR
Kontaktujte nás pro zapojení

R2B2 AYM

Monetizační řešení R2B2 AYM (Automated Yield Management) je tzv. Full Managed Header Bidding Wrapper. Jedná se o „cloud-based“ službu, která se do digitálních médií vkládá jednoduchou formou krátkých kódů a spravuje se pomocí webového rozhraní.

R2B2 AYM má některé reklamní zdroje přímo integrované skrze reklamní síť R2B2 Multiscreen. Zajišťují další příjmový kanál bez nutnosti vlastní integrace na straně vydavatele. Při jeho využití odpadá vydavateli nutnost zajišťovat kompatibilitu s globálními reklamními technologiemi. Zároveň je možné do R2B2 AYM připojit i přímé zdroje vydavatele.

Webové rozhraní R2B2 AYM poskytuje denní statistiky výkonu přímo integrovaného kanálu, výkony jednotlivých digitálních formátů a grafy klíčových metrik.

R2B2 AYM podrobně
section image

Integrovaná monetizace reklamního prostoru

Monetizace mediálního prostoru pomocí automatických systémů – nebo také Yield Management – je v době celosvětového propojení reklamních technologií Internetem disciplína, které se začínají věnovat nejen vydavatelé, ale také výrobci elektroniky a vývojáři aplikací a sociálních médií.

Více o Yield Management
section image

Reklamní formáty a standardizace

Dlouhodobá udržitelnost je pro nás důležitý faktor a proto při volbě reklamních formátů hledáme vhodný kompromis mezi výkonem a přijatelností pro uživatele. U invazivnějších formátů dbáme na adekvátní cenotvorbu a tím regulujeme jejich nadužívání.

Více o formátech R2B2
section image

Více o R2B2

R2B2 je česká digitální reklamní síť. Má zásah na více než 10 milionech obrazovek – televizních, počítačových a mobilních.

Přečtěte si více o R2B2
section image