Pro vydavatele

Jednoduché napojení, pokročilé technologie a široká škála formátů. Programatická reklama od R2B2 se postará o vaše zisky.

Napojení do sítě

Napojením do sítě R2B2 získáte nejvíce reklamních zdrojů na jednom místě i optimální řešení vašeho reklamního prostoru. Vše rychle a jednoduše.

Jak se připojit do sítě R2B2
section image

Reklamní formáty

Pro váš reklamní prostor jsou k dispozici všechny online reklamní formáty, ať už pro desktopovou či mobilní verzi webu nebo také pro televizní obrazovky. Váš příjem mohou tvořit reklamní sdělení z bannerových formátů, Nativní reklamy, video reklamy, Brandingu, Mobilního brandingu a dalších formátů.

Více o dostupných formátech
section image

Yield Management

Nasazení programatické reklamy do reklamního prostoru je jen první krok, tím dalším je jeho správa a optimalizace. R2B2 vám pomůže optimalizovat každou reklamní pozici tak, aby zisk z každé prodané imprese byl co nejvyšší.

Více o yield managementu
section image

Header Bidding

Header bidding je efektivní metodou v programatickém prodeji reklamního prostoru. Umožňuje nabízet reklamní prostor současně několika zdrojům reklamní poptávky. Můžete tak dosáhnout vyšších zisků.

Více o header biddingu
section image

Proč si zvolit R2B2

R2B2 se postará o prodej celého vašeho reklamního prostoru programatickou cestou s využitím RTB, PPC i vašich vlastních přímých zdrojů. Díky bohatým zkušenostem a inovacím v podobě automatizací reklamních formátů či propojení programatické reklamy do televize je společnost R2B2 špičkou na reklamním trhu. Na její práci spoléhá více než 80 českých a slovenských vydavatelství a celostátních televizí.

Více o R2B2
section image