XXL Banner

Největší banner na televizní obrazovce.

Popis

XXL Banner je největším dostupným formátem pro televizní reklamu v HbbTV. Jeho vzhled ve tvaru písmene L, ukotvený k levému dolnímu rohu, zobrazí reklamní sdělení až na 25 % plochy televizní obrazovky.

Po zobrazení XXL Banneru se vysílaný televizní pořad zmenší na 75 % velikosti. Banner tedy není rušivým prvkem a přesto je díky své velikosti nepřehlédnutelný.

Stejně jako ostatní televizní formáty lze XXL Banner propojit s reklamní aplikací v HbbTV. Dále lze využít možnosti cílení na správná publika díky nabízeným možnostem cílení.

Tvorba kreativy

Kreativu pro XXL Banner si vytvoříte na vlastní straně dle technických požadavků. U tohoto formátu může v případě různých modelů televizí dojít k ořezu. Proto doporučujeme umístit hlavní sdělení mimo ořezovou oblast.

Pro správné zobrazení obou velikostí bannerů v HbbTV, prosím, využijte DSP Adform a inventory R2B2 HbbTV. Po nahrání banneru dojde ke schvalovacímu procesu ze strany R2B2.

Proč musíme vaši kreativu do HbbTV schvalovat?

Reklama v HbbTV se zobrazuje na televizních obrazovkách, kde reklamní obsah podléhá etickému kodexu reklamy. Proto i my jsme povinni dodržovat tento kodex a zodpovídáme za veškerý obsah reklamy, který se skrze naši reklamní síť dostane na televizní obrazovky.

Technická specifikace

  • Rozměry kreativy 1280×720 px ořez 1152×648 px
  • Formáty JPG, PNG, GIF
  • Maximální datová velikost 250 kB / 100 kB* *platí pro animovaný GIF
  • Lze nakupovat přes DSP Adform (R2B2 HbbTV)

Dostupné televizní stanice

Óčko, Óčko Star, TV Šlágr, Retro Music TV, Markíza, Dajto, Doma