Switchroll

Alternativa televizní reklamy v HbbTV s cílením, měřením a správou v reálném čase.

Popis

Prémiový formát v HbbTV, který je přímou alternativou klasické televizní reklamy. Jedná se o video formát, který se přehraje automaticky po přepnutí kanálu.

S řízením kampaně z jednoho místa v reálném čase má inzerent okamžitý přehled o běhu a výkonu kampaně a reklamního sdělení. Díky online statistikám jsou všechny důležité metriky ihned k dispozici. Inzerent tak může vidět, kolik diváků jeho reklamu shlédlo a to i jak velkou část. Mimo to ví, kolik lidí jeho reklamu přeskočilo nebo naopak využilo pro vstup do reklamní aplikace inzerenta. Právě proklik do reklamní aplikace je pro tento formát novinkou.

Dalším prvkem pro větší efektivitu je možnost využití několika typů cílení včetně obsahového. To poskytuje inzerentovi ideální podmínky pro lepší zásah televizních publik a zvýšení efektivity reklamního sdělení.

Tvorba kreativy

Videospot si vytvoříte na vlastní straně dle požadavků technické specifikace. Ten dále nahrajete do nákupní platformy Adform DSP. Pro správný běh reklamy v HbbTV je potřeba zvolit inventory R2B2 HbbTV. Po nahrání videa do tohoto inventory, prosím, zašlete video ke schválení na náš email partner@r2b2.cz.

Proč musíme vaši kreativu do HbbTV schvalovat?

Reklama v HbbTV se zobrazuje na televizních obrazovkách, kde reklamní obsah podléhá etickému kodexu reklamy. Proto i my jsme povinni dodržovat tento kodex a zodpovídáme za veškerý obsah reklamy, který se skrze naši reklamní síť dostane na televizní obrazovky.

Technická specifikace

  • Rozměry kreativy 1280×720 px* *bitrate min. 1500 kbps
  • Maximální datová velikost 20 MB
  • Formáty videa MP4, WEBM
  • Zvuková stopa AAC 48 kHz max. 16,5 dB
  • Maximální délka videa 40 sekund
  • Lze nakupovat přes DSP Adform (inventory R2B2 HbbTV)

Dostupné televizní stanice

Óčko, Óčko Gold, Retro Music TV, Markíza, Dajto, Doma