Push 2 Play

Kombinace televizního banneru
a videa v jedné reklamě

Popis

Banner s funkcí Push 2 Play se objevuje v pravém dolním rohu televizní obrazovky. Jeho účelem je diváka upoutat a přimět ho k interakci. Stisknutím červeného tlačítka na ovladači si tak sám spustí a přehraje video reklamu. Tu je možné přeskočit, po jejím skončení dále pokračuje televizní program.

Společně s pokročilými možnostmi cílení se reklamní sdělení dostane k požadovanému publiku a zvyšuje tak pravděpodobnost úspěšné konverze. Dostupné statistiky dávají lepší možnost správy reklamní kampaně v televizi.

Tvorba kreativy

Na své straně si vytvoříte videospot a banner dle požadavků technické specifikace. Připravené video zašlete na náš email partner@r2b2.cz. Následně dojde k jeho schválení a zaslání URL odkazu na video. Poté nahrajete banner do Adform DSP a přidáte obdržený URL odkaz na video. Pro správné zobrazení Push 2 Play v HbbTV, prosím, využijte inventory R2B2 HbbTV. Po nahrání banneru dojde k jeho schvalovacímu procesu ze strany R2B2.

Proč musíme vaši kreativu do HbbTV schvalovat?

Reklama v HbbTV se zobrazuje na televizních obrazovkách, kde reklamní obsah podléhá etickému kodexu reklamy. Proto i my jsme povinni dodržovat tento kodex a zodpovídáme za veškerý obsah reklamy, který se skrze naši reklamní síť dostane na televizní obrazovky.

Technická specifikace

Banner

  • Rozměry kreativy 300×300 px
  • Formáty JPG, PNG, GIF
  • Maximální datová velikost 250 kB / 100 kB* *platí pro animovaný GIF

Video

  • Rozlišení 1280×720 px botrate min. 1500 kbps
  • Formáty MP4, WEBM
  • Maximální délka videa 60 sekund
  • Zvuková stopa AAC 48 kHz max. 16,5 dB

Dostupné televizní stanice

Prima, Prima COOL, Prima KRIMI, Prima LOVE, Prima MAX, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Star, TV Šlágr, Retro Music TV, Markíza, Dajto, Doma