R2B2 MultiscreenObrazovky

R2B2 Multiscreen spojuje počítače, telefony a televize do jedné reklamní sítě. Je jedno, jestli lidé zrovna cestují, pracují, baví se nebo odpočívají — vy si můžete být jisti, že se vaše reklama zobrazí přesně tak, aby si jí všimli.

intro image

Počítač

Počítačové obrazovky nabízejí pro reklamní sdělení největší možnosti. Ze všech zařízení totiž trávíme nejvíce času na počítači. Je nejvhodnější na něj cílit během pracovních dní, kdy počítače používá nejvíce lidí.

section image

Mobilní telefon & tablet

Mobilní telefon se stal naším společníkem doslova na každém kroku – je to nejosobnější zařízení, které vlastní velké množství lidí. Cílením na mobilní telefony dostanete svou reklamu k uživatelům, kdykoliv budete chtít.

section image

Televize

Televize je největší obrazovka v domácnosti. Průměrně u ní tráví lidé tři hodiny denně. Poté, co se objevily zbrusu nové formáty televizní reklamy, se může k divákům dostat reklamní sdělení, které je opravdu zajímá.

section image

Co přijde dále?

Technologie se vyvíjejí dramatickým tempem a každý rok přibývají nová zařízení. Tento vývoj bedlivě sledujeme a snažíme se být vždy o krok napřed. S R2B2 si můžete být jistí, že své publikum oslovíte na všech obrazovkách.

section image