Pro inzerenty

Inzerujte na všech obrazovkách. V digitální reklamní síti R2B2 Multiscreen.

Real-time bidding

Real-time bidding změnil způsob online inzerce. Systém aukce v reálném čase umožnil jak inzerentům, tak vydavatelům mnohem rychleji pracovat s reklamním prostorem a pokročilými funkcemi online inzerce, jako je například cílení.

Jak funguje RTB?
section image

Obrazovky

R2B2 Multiscreen spojuje počítače, telefony a televize do jedné reklamní sítě. Je jedno, jestli lidé zrovna cestují, pracují, baví se nebo odpočívají — vy si můžete být jisti, že se vaše reklama zobrazí přesně tak, aby si jí všimli.

Jaké obrazovky nabízíme?
section image

HbbTV

HbbTV neboli červené tlačítko je technologií, která umožňuje divákovi využít vymoženosti Internetu na televizní obrazovce. V HbbTV se diváci mohou setkat s videotékami, televizními programy či předpověďmi počasí, do kterých se dostanou právě přes červené tlačítko.

Přečtěte si více o hybridní televizi
section image

Cílení

Online programatická reklama zachází s každým příjemcem reklamy jako s jednotlivcem. S využitím cílení se reklama dostává ještě blíže k těm, u kterých je větší pravděpodobnost konverze.

Jak cílit na správné publikum?
section image

Zapojená média

S R2B2 spolupracují nejvýznamnější mediální domy a televizní stanice. Jenom díky nim vám můžeme nabízet atraktivní reklamní prostor moderním způsobem.

Zobrazit všechna zapojená média
section image