Pro inzerenty

Programatická reklama se postupně rozšířila z počítačů na mobilní zařízení i do televize. K dispozici jsou všechny formáty, přesné cílení a zásah napříč Českem a Slovenskem.

Proč si zvolit R2B2

Reklamní síť R2B2 poskytuje velký zásah a možnost inzerce na počítačích, mobilech i televizních obrazovkách, a to díky více než devadesáti zapojeným vydavatelům. S programatickým online nákupem reklamního prostoru můžete navíc inzerovat okamžitě a kampaně si spravovat sami. K dispozici budete mít všechny reklamní formáty, pokročilá cílení i okamžité statistiky a výsledky kampaní.

section image

Jak inzerovat v síti R2B2

Plánování kampaní, nákup reklamního prostoru, cílení i optimalizaci kampaní včetně vyhodnocení zvládnete z jednoho místa. K tomu všemu vám poslouží nákupní platforma (DSP).

Více o nákupu reklamy
section image

Reklamní formáty

Pro inzerci v síti R2B2 máte k dispozici všechny reklamní formáty pro brandové kampaně, storytelling i efektivní výkonové kampaně.

Více o dostupných formátech
section image

Cílení

Velký výběr cílení v síti R2B2 vám umožní oslovit tu správnou skupinu a dosáhnout tak se svou kampaní lepších výsledků.

Jak cílit na správné publikum?
section image

HbbTV reklama

S R2B2 oslovíte také televizní diváky. Stejně jako v online reklamě můžete řídit a optimalizovat v reálném čase i televizní kampaň.

Jak funguje inzerce v HbbTV
section image

Zapojená média

S R2B2 spolupracují nejvýznamnější mediální domy a televizní stanice. Jenom díky nim vám můžeme nabízet atraktivní reklamní prostor moderním způsobem.

Zobrazit všechna zapojená média
section image

Průvodce světem RTB reklamy

Formáty, cílení, praktické postupy, ale i důležité informace. To vše najdete v jednom průvodci, který vám jednoduše a přehledně ukáže možnosti moderní online reklamy.

section image