Pátráme po programátorovi

Chceš vyvíjet technologie, které se každodenně dotýkají milionů uživatelů a které zároveň využívají největší mediální domy nejen v České republice? Tak pojď do R2B2.

Naše společnost provozuje digitální reklamní síť, která provozovatelům webových stránek zajišťuje spolehlivý a vyvážený příjem z reklamy.

Máme přes 100 partnerů ‑ od menších až po ty největší. Reklamu, která jde přes nás, můžeš potkat třeba na aktualne.cz (Economia), in‑pocasi.cz (Impression Media), idnes.cz (MAFRA) a dalších. Obsluhujeme velkou část českého internetu a od roku 2020 expandujeme i do zahraničí.

⚡ Naše servery nedávno ve špičce překročily hranici 15k požadavků za vteřinu.

Pro tuto naši službu jsme vyvinuli vlastní technologický systém jehož součástí je i vlastní cloudová služba AYM ‑ nástroj, který nám umožňuje obsluhu systému, jeho analyzování a ladění.

 

Co bude obsahem tvé práce?

Další vývoj reklamního systému AYM – a to znamená:

  • práce v PHP 7.4 a PHP 8 na backendu, v Typescriptu na frontendu
  • práce s daty v MariaDb, Clickhouse, Redisu
  • asynchronní komunikaci pomocí RabbitMQ
  • programování tasků pro Puppeteer
  • psaní unit či integračních testů

 

Co u nás potkáš za technologie?

Vše začíná na lokálním prostředí, které si zprovozníš přes Docker. Na backendu se pak setkáš především s PHP (Nette, Slim). Na frontendu je to Typescript a React. Data ukládáme hlavně do MariaDb a čím dál více také do Clickhouse, jelikož hravě zvládá miliardy záznamů, které nám denně přibývají.

Pro “kešování” používáme Memcached a Redis. Na async tasky používáme RabbitMQ, hlavně v kombinaci s Puppeteerem – ten se hodí na automatizaci služeb, které nemají API. Testujeme prostřednictvím Codeception a testproject.io. A na deploy používáme buddy.works v kombinaci s Gitlab CI.

 

Co bys měl/měla znát?

Nezbytným základem je dobrá znalost PHP, JavaScriptu a SQL.

V ostatním tě rádi zaškolíme a potřebné doučíme. Pracujeme s rozmanitými technologiemi a nebráníme se zkoušet nové – i my stále něco objevujeme. V našem týmu se neustále rodí nové nápady a mnohý z nich nás posunul o notný kus dopředu.

section image

 

Co ti můžeme nabídnout?

Kanceláře máme v Dejvicích poblíž “Kulaťáku” a ČVUT. Je nás tu celkem 20 na 150 m², ale v plném počtu se sejdeme jen při výjimečných příležitostech. Pracovní doba je flexibilní a podle potřeby je možné využívat HO. O platu se pobavíme osobně. Jeho výška bude záležet na tvých zkušenostech a dovednostech.

Dále nabízíme všechny dnes běžné benefity jako jsou příspěvek na stravování, multisportka, firemní tarif či sick days, 5 týdnů dovolené a zmíněnou časovou flexibilitu, kdy netrváme na fixní pracovní době. Dostaneš u nás také možnost vzdělávání – buď formou interních školení nebo placených konferencí dle výběru, pondělní a páteční snídaně + každodenní přísun kafe, ovoce, i něčeho sladkého a pravidelné teambuildingy.

Ale pozor, pokud na pracovišti hledáš kadeřníka, masáže nebo lesk korporátu, tak to není náš styl. Za to zaručujeme skvělou partu se smyslem pro humor. Slušnost, trpělivost a vlídné jednání jsou u nás skutečné a také praktikované hodnoty.

Pro inspiraci se můžeš začíst do příběhů některých starších kolegů.

Pokud tě nabídka zaujala, tak se nám ozvi na e-mail lukas.alexandr@r2b2.cz, klidně přilož ukázky své práce, či CV nebo odkaz na LinkedIn. Detaily můžeme probrat na osobní schůzce. Budeme se těšit!