Pátráme po programátorovi

Chcete vyvíjet technologie, které se každodenně dotýkají milionů uživatelů a které zároveň využívají největší mediální domy nejen v České republice? Tak pojďte do R2B2.

Kdo jsme a co děláme

Především jsme výborná parta. Náš tým kdysi spojila láska k technologiím a slabost pro filmovou ságu Star Wars. Provozujeme rozsáhlou digitální reklamní síť, která držitelům webových stránek zajišťuje příjem z reklamy. Spolupracujeme s největšími českými weby například aktualne.cz (Economia), tn.cz (TV Nova), idnes.cz (MAFRA) a dalšími. Máme přes 100 partnerů – od menších až po ty největší a jejich počet neustále stoupá. Obsluhujeme velkou část českého internetu a od roku 2020 expandujeme i do zahraničí. Naše servery nedávno ve špičce překročily hranici 15k požadavků za vteřinu.

 

Koho hledáme

Hledáme kolegu/kolegyni, kteří by nám pomohl vylepšovat AYM. To je naše cloudová služba a klíčový nástroj, který nám umožňuje obsluhu celého systému, jeho analyzování a ladění.

 

Co si pod tím představit?

Vše začíná na lokálním prostředí, které si zprovozníte přes Docker. Na backendu se pak setkáte především s PHP, některé menší služby běží v Node.js. Na frontendu je to Typescript a React. Data ukládáme hlavně do MariaDb a čím dál více také do Clickhouse, jelikož hravě zvládá miliardy záznamů, které nám denně přibývají. Pro “kešování” používáme Memcached a Redis. Na async tasky používáme RabbitMQ, hlavně v kombinaci s Puppeteerem – ten se hodí na automatizaci služeb, které nemají API. Testujeme prostřednictvím Codeception a testproject.io. A na deploy používáme buddy.works v kombinaci s Gitlab CI.

 

Co k tomu potřebujete znát?

Nezbytným základem je dobrá znalost PHP, JavaScriptu a SQL. Ve všem ostatním vás rádi zaškolíme a potřebné doučíme. Pracujeme s rozmanitými technologiemi a nebráníme se zkoušet nové – i my stále něco objevujeme. V našem týmu se neustále rodí nové nápady a mnohý z nich nás posunul o notný kus dopředu.

 

section image

A co od nás můžete očekávat?

Kadeřníka ani masáže na pracovišti neslibujeme a dress code neřešíme. Všichni si tykáme a všichni se také respektujeme. Slušnost, trpělivost a vlídné jednání u nás nejsou prázdné pojmy, ale hodnoty na kterých si zakládáme a které dodržujeme. Kanceláře máme v Dejvicích poblíž “Kulaťáku” a ČVUT. (Považujeme to tady za takový “pupek Dejvic”). Je nás tu celkem 20 na 150m2, ale v plném počtu se sejdeme jen při výjimečných příležitostech.

Tuto pozici obsazujeme na hlavní pracovní poměr, standardně řešený smlouvou, případně přes IČO. Pracovní doba je flexibilní a podle potřeby je možné využívat home office. Pokud nejsi z Prahe, nezoufej, lze to resit pres home office a jednou za cas dorazit do kanclu.

O platu se pojďme pobavit osobně. Jeho výška bude záležet na vašich zkušenostech a dovednostech. Můžete se také těšit na různá další přilepšení od příspěvků na stravování a sportování přes možnost dalšího vzdělávání až po akční a poutavé teambuildingy a mnoho dalšího. Milovníci pejsků jsou vítáni.

Pro inspiraci se můžete začíst do příběhů našich kolegů a dejvickou atmosféru můžete nasát zde.

 

Kontakt

Zdá se vám, že by nám to mohlo dohromady klapat? Tak se nám ozvěte na e-mail lukas.alexandr@r2b2.cz, klidně přiložte ukázky své práce, či CV nebo odkaz na LinkedIn. Odpovíme bez průtahů. Všechny detaily pak probereme na osobní schůzce. Těšíme se na vás.