O týmu

Jsme celkem pestrá skupina mladých lidí, z nichž někteří mají rodinu, někteří studují, někteří již posbírali řadu životních zkušeností a přesto tvoříme soudržný tým.

Na naši práci totiž spoléhají největší mediální domy a televizní stanice na straně jedné a nadnárodní mediální agentury a světoznámé značky na straně druhé. Máme chuť, odhodlání, nápady a svoje nasazení denně věnujeme oboru, který je na prudkém vzestupu.

Automatizace reklamy je poměrně mladé odvětví a i my se stále učíme něco nového. Svoje poznatky pak aplikujeme na další vývoj reklamního prostředí. Píší o nás největší online i offline marketingová média. Naši práci pozorně sledují stovky odborníků a špiček v marketingovém a technologickém oboru. Nevládne u nás ale duch korporátu, naopak přetrvává uvolněná a neformální atmosféra původně rodinné firmy.

V kancelářích nemáme trampolínu, pípu ani bazén. Přesto se však dokážeme bavit. Třeba každý měsíc na teambuildingu, v létě sportem nebo výlety. Prohlédněte si fotky z některých akcí. Flexibilní pracovní doba umožňuje každému vyladit si pracovní nebo studijní život s tím osobním. Naše kanceláře jsou v těsné blízkosti ČVUT a jeho někdejší nebo současní studenti jsou v našem týmu zastoupeni v hojném počtu.

V naší společnosti máme minimální fluktuaci a myslíme si, že je to dáno mimo jiné přátelským ovzduším. Členové týmu vyznávají podobné životní hodnoty, na jejichž pomyslném žebříčku stojí nejvýše právě dobré vztahy. Pro náročnou práci a odpovědné každodenní fungování všech jednotlivců je to ten nejlepší předpoklad.