Kariéra

Reklama pomáhá udržet obsah internetu bezplatný. Programatika je způsob jak doručovat reklamní sdělení jednoduše a tomu správnému publiku. Pojďte s námi dělat reklamu chytřejší.

Kdo jsme a co děláme

Především jsme výborná parta. Náš tým kdysi spojila láska k technologiím a slabost pro filmovou ságu Star Wars. Provozujeme rozsáhlou digitální reklamní síť, která držitelům webových stránek zajišťuje příjem z reklamy. Spolupracujeme s největšími českými weby například aktualne.cz (Economia), tn.cz (TV Nova), idnes.cz (MAFRA) a dalšími. Máme přes 100 partnerů – od menších až po ty největší a jejich počet neustále stoupá. Obsluhujeme velkou část českého internetu a od roku 2020 expandujeme i do zahraničí. Naše servery nedávno ve špičce překročily hranici 15k požadavků za vteřinu.

section image

Kdo by se nám hodil do týmu?

Sháníme publisher support specialist

Sháníme publisher support specialist

Rádi byste se uplatnili v oboru IT i bez technických dovedností? Pojďte to zkusit k nám na pozici publisher support specialist.

Hledáme studenty informatiky

Hledáme studenty informatiky

Rádi byste se uplatnili už v průběhu studia IT? Pojďte to zkusit k nám na pozici junior programátor.

Přijmeme technického specialistu

Přijmeme technického specialistu

Máte už základní znalost HTML a CSS? Chcete se naučit něco víc? Přidejte se do našeho týmu.

Pátráme po programátorovi

Pátráme po programátorovi

Chcete vyvíjet technologie, které se každodenně dotýkají milionů uživatelů a které zároveň využívají největší mediální domy nejen v České republice? Tak pojďte do R2B2.

Kdo u nás pracuje?

Jsme celkem pestrá skupina mladých lidí, z nichž někteří mají rodinu, někteří studují, někteří již posbírali řadu životních zkušeností a přesto tvoříme soudržný tým. Na naši práci totiž spoléhají největší mediální domy a televizní stanice na straně jedné a nadnárodní mediální agentury a světoznámé značky na straně druhé. Máme chuť, odhodlání, nápady a svoje nasazení denně věnujeme oboru, který je stále na vzestupu.

Přečtěte si o nás více
section image