Kariéra

Každý, kdo používá nějaká média, od těch tištěných přes Internet až po televizi, je denně provázen reklamou. Stejně jako mnoho jiných oborů i reklama prochází technologickou revolucí, veškerý její chod se přesouvá do světa počítačů a obrazovek. Součástí revoluce v reklamě je i naše společnost.

Propojujeme jednotlivé strany v reklamním řetězci, od inzerentů až po média, na nichž se online reklama zobrazuje. Děláme to inteligentní formou za pomoci technologií. Obecně se to nazývá programatický nákup a prodej reklamy – programatika. Díky ní dokážeme doručit reklamní sdělení rychleji, cíleně a efektivně.

Děláme reklamu chytřejší – umožňujeme její obchodování bez lidských chyb a s doručením správnému publiku. Máme technologie, které umí propojit navzájem všechny obrazovky – počítačové, mobilní a televizní. Zadavatelům reklamy poskytujeme možnost rychlé a přesné inzerce. Vydavatelům pomáháme monetizovat jejich reklamní prostor a uživatelům dáváme možnost, aby je reklama neobtěžovala a byla pro ně naopak přínosem.

Pojďte s námi měnit obraz reklamy. K lepšímu.

section image

Koho právě hledáme?

Pátráme po programátorovi

Pátráme po programátorovi

Chceš vyvíjet technologie, které se každodenně dotýkají milionů uživatelů a které zároveň využívají největší mediální domy nejen v České republice? Tak pojď do R2B2.

Kdo u nás pracuje?

Jsme celkem pestrá skupina mladých lidí, z nichž někteří mají rodinu, někteří studují, někteří již posbírali řadu životních zkušeností a přesto tvoříme soudržný tým. Na naši práci totiž spoléhají největší mediální domy a televizní stanice na straně jedné a nadnárodní mediální agentury a světoznámé značky na straně druhé. Máme chuť, odhodlání, nápady a svoje nasazení denně věnujeme oboru, který je na prudkém vzestupu.

Přečtěte si o nás více
section image