Kariéra

Reklama pomáhá udržet obsah internetu bezplatný. Programatika je způsob jak doručovat reklamní sdělení jednoduše a tomu správnému publiku. Pojďte s námi dělat reklamu chytřejší.

Kdo jsme a co děláme

Především jsme výborná parta. Náš tým kdysi spojila láska k technologiím a slabost pro filmovou ságu Star Wars. Provozujeme rozsáhlou digitální reklamní síť, která držitelům webových stránek zajišťuje příjem z reklamy. Spolupracujeme s největšími českými weby například aktualne.cz (Economia), tn.cz (TV Nova), idnes.cz (MAFRA) a dalšími. Máme přes 100 partnerů – od menších až po ty největší a jejich počet neustále stoupá. Obsluhujeme velkou část českého internetu a od roku 2020 expandujeme i do zahraničí. Naše servery nedávno ve špičce překročily hranici 15k požadavků za vteřinu.

section image

Kdo by se nám hodil do týmu?

Hledáme Project managera (Junior / Senior)

Hledáme Project managera (Junior / Senior)

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který by řídil naše projekty. Konkrétně jde o koordinaci našeho interního týmu, přípravu plánů a hlídání termínů.

Hledáme studenty informatiky

Hledáme studenty informatiky

Rádi byste se uplatnili už v průběhu studia IT? Pojďte to zkusit k nám na pozici junior programátor.

Přijmeme technického specialistu

Přijmeme technického specialistu

Máte už základní znalost HTML a CSS? Chcete se naučit něco víc? Přidejte se do našeho týmu.

Pátráme po programátorovi

Pátráme po programátorovi

Chcete vyvíjet technologie, které se každodenně dotýkají milionů uživatelů a které zároveň využívají největší mediální domy nejen v České republice? Tak pojďte do R2B2.

Kdo u nás pracuje?

Jsme celkem pestrá skupina mladých lidí, z nichž někteří mají rodinu, někteří studují, někteří již posbírali řadu životních zkušeností a přesto tvoříme soudržný tým. Na naši práci totiž spoléhají největší mediální domy a televizní stanice na straně jedné a nadnárodní mediální agentury a světoznámé značky na straně druhé. Máme chuť, odhodlání, nápady a svoje nasazení denně věnujeme oboru, který je stále na vzestupu.

Přečtěte si o nás více
section image