Kariéra

Každý, kdo používá nějaká média, od těch tištěných přes Internet až po televizi, je denně provázen reklamou. Stejně jako mnoho jiných oborů i reklama prochází technologickou revolucí, veškerý její chod se přesouvá do světa počítačů a obrazovek. Součástí revoluce v reklamě je i naše společnost.

Propojujeme jednotlivé strany v reklamním řetězci, od inzerentů až po média, na nichž se online reklama zobrazuje. Děláme to inteligentní formou za pomoci technologií. Obecně se to nazývá programatický nákup a prodej reklamy – programatika. Díky ní dokážeme doručit reklamní sdělení rychleji, cíleně a efektivně.

Děláme reklamu chytřejší – umožňujeme její obchodování bez lidských chyb a s doručením správnému publiku. Máme technologie, které umí propojit navzájem všechny obrazovky – počítačové, mobilní a televizní. Zadavatelům reklamy poskytujeme možnost rychlé a přesné inzerce. Vydavatelům pomáháme monetizovat jejich reklamní prostor a uživatelům dáváme možnost, aby je reklama neobtěžovala a byla pro ně naopak přínosem.

Pojďte s námi měnit obraz reklamy. K lepšímu.

section image

Koho právě hledáme?

Publisher support specialist

Publisher support specialist

Do našeho týmu hledáme nového kolegu (či kolegyni). Tvým úkolem bude správa webů světových vydavatelů online médií. Také se budeš podílet na zvyšování jejich zisků prostřednictvím naší vlastní reklamní plochy. Jsme technologická společnost specializující se na vývoj vlastních softwarových řešení, technologické inovace a implementaci novinek na celosvětový trh s online reklamou.

Junior software analytik

Junior software analytik

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který by nám pomáhal s tvorbou zadání pro naše programátory. Jsme technologická společnost specializující se na vývoj vlastních softwarových řešení, technologické inovace a implementaci novinek na celosvětový trh s online reklamou.

Kdo u nás pracuje?

Jsme celkem pestrá skupina mladých lidí, z nichž někteří mají rodinu, někteří studují, někteří již posbírali řadu životních zkušeností a přesto tvoříme soudržný tým. Na naši práci totiž spoléhají největší mediální domy a televizní stanice na straně jedné a nadnárodní mediální agentury a světoznámé značky na straně druhé. Máme chuť, odhodlání, nápady a svoje nasazení denně věnujeme oboru, který je na prudkém vzestupu.

Přečtěte si o nás více
section image