Displej Displej
HbbTv HbbTv

TV Banner

TV Banner byl prvním formátem, který byl dostupný pro televizní reklamu v HbbTV. Nyní je možné si vybrat ze dvou velikostí a to Banner nebo Big Banner. S větším formátem, Big Bannerem, může být reklamní sdělení přes celou šířku obrazovky.

Společně s pokročilými možnostmi cílení se reklamní sdělení dostane k požadovanému publiku a zvyšuje tak pravděpodobnost úspěšné konverze. Dostupné statistky dávají lepší možnost správy reklamní kampaně v televizi.

Stejně jako ostatní televizní formáty lze TV Banner propojit s reklamní aplikací v HbbTV.

Kdo má zapojený XXL Banner

Óčko, Óčko Gold, Retro Music TV, Markíza, Dajto, Doma

 

Zajímá mě to

Nejpoužívanější rozměry bannerů

Technické specifikace
TV banner 750x100 px
Big Banner 1280 x 200 px (ořez 1152 x 164 px)

Technické specifikace

Formáty

JPG, PNG, GIF

Maximální datová velikost

250 kB / 100 kB*

*platí pro animovaný GIF

Tvorba kreativy

Kreativu pro Banner i Big Banner si vytvoříte na vlastní straně dle technických požadavků. U Big Banneru může v případě televizorů s menší plochou či rozlišením dojít k ořezu. Proto doporučujeme umístit hlavní sdělení doprostřed banneru tak, aby splňovalo rozměry velikosti ořezu, viz technická specifikace.

Pro správné zobrazení obou velikostí bannerů v HbbTV, prosím, využijte DSP Adform a inventory R2B2 HbbTV. Po nahrání banneru dojde ke schvalovacímu procesu ze strany R2B2.

Proč musíme vaši kreativu do HbbTV schvalovat?

Reklama v HbbTV se zobrazuje na televizních obrazovkách, kde reklamní obsah podléhá etickému kodexu reklamy. Proto i my jsme povinni dodržovat tento kodex a zodpovídáme za veškerý obsah reklamy, který se skrze naši reklamní síť dostane na televizní obrazovky.