Hledáme junior datového analytika

Jste tak trochu puntíčkáři? Máte rozhled v IT, vyžíváte se v tabulkách a musíte vždy přijít věcem na kloub? U nás se vyřádíte.

Kdo jsme a co děláme

Především jsme výborná parta. Náš tým kdysi spojila láska k technologiím a slabost pro filmovou ságu Star Wars. Provozujeme rozsáhlou digitální reklamní síť, která držitelům webových stránek zajišťuje příjem z reklamy. Spolupracujeme s největšími českými weby například aktualne.cz (Economia), tn.cz (TV Nova), idnes.cz (MAFRA) a dalšími. Máme přes 100 partnerů – od menších až po ty největší a jejich počet neustále stoupá. Obsluhujeme velkou část českého internetu a od roku 2020 expandujeme i do zahraničí. Naše servery nedávno ve špičce překročily hranici 15k požadavků za vteřinu.

 

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni, kteří by nám pomohli s precizní kontrolou výkonnosti reklamních kódů a zajišťováním všech potřebných detailů pro dosažení co nejkvalitnějších služeb našim partnerům. Jedná se o činnost, která je velmi specifická, proto vám veškeré potřebné znalosti předáme v průběhu zaučování.

 

Čemu konkrétně byste se věnoval/a?

 • monitorování reklamních kódů běžících na napojených webech a detailnímu vyhodnocování naměřených statistik z krátkodobého i dlouhodobého hlediska za účelem navýšení jejich výkonnosti
 • tvorbě tabulkových nebo diagramových reportů zobrazujících trendy z pohledu sledovaných dimenzí
 • získávání zdrojových dat z napojených systémů a jejich následné analýze
 • přípravě realistických odhadů přínosu nových reklamních kódů
 • obsluze vlastních i externích systémů pro zajištění maximálního výkonu reklamních kódů

 

Co k tomu potřebujete znát a jaké schopnosti byste měl/a mít?

 • schopnost analytického myšlení a potřebu porozumět věci do detailu
 • pečlivost, důslednost, organizovanost
 • technický rozhled v IT

 

Co oceníme navíc?

 • zkušenost s online reklamou – PPC nebo RTB
 • pokročilou znalost anglického jazyka. Mnoho z používaných systémů je v angličtině a i s našimi zahraničními partnery komunikujeme v angličtině
 • pokročilou znalost MS Excel (nebo jiného tabulkového procesoru) – používání vzorců funkcí pro vytvoření dynamické aplikace
section image

A co od nás můžete očekávat?

Kadeřníka ani masáže na pracovišti neslibujeme a dress code neřešíme. Všichni si tykáme a všichni se také respektujeme. Slušnost, trpělivost a vlídné jednání u nás nejsou prázdné pojmy, ale hodnoty na kterých si zakládáme a které dodržujeme. Kanceláře máme v Dejvicích poblíž “Kulaťáku” a ČVUT. (Považujeme to tady za takový “pupek Dejvic”). Je nás tu celkem 20 na 150m2, ale v plném počtu se sejdeme jen při výjimečných příležitostech.

Tuto pozici obsazujeme na hlavní pracovní poměr, standardně řešený smlouvou, případně přes IČO. Pracovní doba je flexibilní a podle potřeby je možné využívat HO. O platu se pojďme pobavit osobně. Jeho výška bude záležet na vašich zkušenostech a dovednostech. Můžete se také těšit na různá další přilepšení od příspěvků na stravování a sportování přes možnost dalšího vzdělávání až po akční a poutavé teambuildingy a mnoho dalšího. Milovníci pejsků jsou vítáni.

Pro inspiraci se můžete začíst do příběhů našich kolegů a dejvickou atmosféru můžete nasát zde.

 

Kontakt

Zdá se vám, že by nám to mohlo dohromady klapat? Tak se nám ozvěte na e-mail jakub.janu@r2b2.cz, klidně přiložte ukázky své práce, či CV nebo odkaz na LinkedIn. Odpovíme bez průtahů. Všechny detaily pak probereme na osobní schůzce. Těšíme se na vás.