Druhé programatické setkání – tentokrát na téma Multiscreen

, Tiskové zprávy

Nejprogresivnější obor v oblasti reklamy, jímž je programatika, rostl během posledního roku ve stovkách procent a prochází rychlým vývojem, který udává směr reklamy pro následující roky. Pokud chcete být u toho, jak se utváří budoucnost marketingového a mediálního prostředí v České republice, zarezervujte si v kalendáři datum 24. května 2017

Technologická společnost R2B2, specialista a leader v programatickém obchodu, připravuje již 2. ročník oborového setkání s názvem Den programatiky – tentokrát na téma Multiscreen.

Dozvíte se, jaké novinky hýbou českým marketingem a mediálním prostředím. Nahlédnete na inzertní kanály z nové perspektivy světa připojených obrazovek. Budete součástí diskuse o tom, kam celý reklamní ekosystém směřuje. Stanete se svědky představení novinek v hybridní televizi, která rozšířila vody programatické reklamy.

Letošní ročník pořádá spolu s technologickým inovátorem R2B2 agentura AdHackers v čele s Honzou Řehákem (dříve Nova, OMD), který coby odborný garant konference zve špičkové přednášející z řad inzertních zadavatelů, médií, marketingových specialistů a technologů.

Můžete se těšit například na Zuzanu Bergrovou z agentury Go.Direct, která vysvětlí, proč je mediaplán oldschool a jak programatika změnila přístup k plánování. Richard Beneš z Medianu ukáže, jaké bylo, je a bude plánování v reklamě. Jan Suchý z O2 vysvětlí roli programatického nákupu reklamy v celkovém mediamixu. Lukáš Hnilička ze společnosti Hybrid Company představí výhody automatického nákupu reklamy v televizi prostřednictvím HbbTV. O pohledu na multiscreen, jakožto nové generaci reklamy, bude mluvit František Bauma, šéf vývoje produktu ve společnosti R2B2, která konferenci pořádá. Tím však seznam přednášejících nekončí. Další řečníci, včetně překvapení ze zahraničí, budou oznamováni postupně.

Den programatiky bude 24. května v Nové budově ČVUT (Fakulta informačních technologií) v pražských Dejvicích. Oproti loňskému roku se přednášky přesunou do největšího sálu budovy. Registrace a společná snídaně začne v 8:00 a celá akce skončí společným obědem v místě konference.