Cílení na značky a modely telefonů od R2B2

, Příspěvky

Společnost R2B2 zařadila do své reklamní sítě nový typ cílení na uživatele mobilních telefonů. Inzerenti mohou programaticky oslovit uživatele mobilních zařízení podle značky a modelu jejich telefonu.

Cílení na značky a modely telefonů od R2B2

Jak využít cílení na značky a modely

Je možné cílit na konkrétní značky mobilních telefonů nebo jejich konkrétní modely. Mezi značky dostupné pro cílení patří například Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Lenovo a další. Počet dostupných značek je v řádu vyšších desítek, u konkrétních modelů lze pak vybírat z nižších tisíců.

Které formáty propojit s novým typem cílení

Společně s cílením je možné využít všechny dostupné mobilní formáty v síti R2B2 Multiscreen. Mezi ně patří nejnovější a největší mobilní formát Interscroller. Dále je k dispozici všestranný a nepřehlédnutelný formát Mobilní Branding. A v neposlední řadě jsou to standardní Bannery.

Jak nastavit cílení na značky a modely telefonů

S nastavením cílení pomůže zadavatelům reklamy společnost R2B2. Na základě požadavku konkrétního cílení bude vytvořen private deal, který pak zadavatel použije ve své kampani v nákupní platformě Adform DSP.

S konkrétním požadavkem na cílení na značky a modely telefonů se můžete obrátit na Petra Kotlíka, e-mail: petr.kotlik@r2b2.cz