Videopodcasty

Společnost Škoda Auto se pro svou kampaň v HbbTV rozhodla využít programatický nákup. Společně s ním využila i jednu pokročilou metodu cílení – retargeting v HbbTV.

Programatická kampaň s využitím retargetingu v HbbTV pro Škoda Auto

Programatický nákup se už na našem trhu dostatečně etabloval. Jsou zde však stále rozdíly v přístupu k programatice ze stran agentur a inzerentů. O těchto rozdílech jsme se bavili v novém dílu Programatické minutky.

Být 25 let v oboru znamená, že za tu dobu získáte dostatečný obrázek o tom, jak se vyvíjí a kam se posouvá. V naší Programatické minutce jsme měli možnost vyzpovídat hosta s dlouholetou zkušeností v marketingu.

Agentury jsou velkými propagátory programatické reklamy a snaží se předávat tento postoj i klientům. V novém dílu našeho podcastu vám přinášíme zkušenosti jedné z nich přímo z praxe.

To, jak svou reklamu a marketingovou komunikaci dělá jedna z největších finančních institucí v Česku, ČSOB, se dozvíte v podcastu Programatická minutka.

Speciálním hostem Programatické minutky byl CEO společnosti Adform, Gustav Mellentin. Ten se podělil o vize a směřování jedné z největších reklamně technologických platforem na světě.

Objem internetové inzerce podle Průzkumu inzertních výkonů SPIR vzrostl v roce 2017 o 18 % na více než 23 miliard korun. Co za těmito výsledky stojí a jak se průzkum zpracovává? To uvidíte ve čtrnáctém dílu Programatické minutky.

Vývoji vlastní televize, globálnímu profilu uživatele a dalším ambicím společnosti Seznam.cz patřil třináctý díl Programatické minutky.

Od brandových kampaní až po výkonové. O vývoji RTB kampaní od agentury Sun Marketing jsme si povídali v dvanáctém dílu Programatické minutky.

Druhou desítku dílů Programatické minutky jsme otevřeli tématem HbbTV, kde byl naším hostem zástupce televize Prima.

V desátém dílu Programatické minutky jsme si povídali o tom, jak vypadá marketingová komunikace společnosti Skylink.

Programatika v online, ale i v HbbTV z pohledu digitální agentury. Hostem devátého dílu Programatické minutky byl Ondřej Kutiš ze společnosti Adexpres.