R2B2 v médiích

R2B2 uvádí nový reklamní formát video branding
videobranding.jpg
28. 7. 2017, MediaGuru

Skloubením programatického brandingu a videa přichází R2B2 s novým online formátem video branding. Stále se jedná o typ programatického brandingu, statické obrázky zde však nahrazuje video.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Retargeting návštěvníků webu při sledování lineární televize
tv_1.jpg
4. 7. 2017, DigiZone

Společnost R2B2 připravila případovou studii využití metody IP retargetingu pro cross-device cílení v prostředí hybridní televize. Cílem výzkumu bylo otestování využití metody IP retargetingu pro cross-device cílení programatické reklamy mezi počítači, mobilními zařízeními a televizory.

Čtěte celý článek na DigiZone.
Co přináší spojení HbbTV reklamy a programatiku
tv-vysilani.jpg
22. 6. 2017, MediaGuru

O propojení hybridní reklamy a programatického nákupu se mluvilo na Dni programatiky. Ústředním tématem druhého ročníku konference Den programatiky byla reklama v hybridní televizi.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
HbbTV programmatic advertising explodes in Czech Republic
day of programmatic - conference.jpg
13. 6. 2017, BroadbandTVNews

Sales of programmatic advertising on HbbTV are growing by around 300% year-on-year in the Czech Republic, according to Lukas Hnlicka from Hybrid. In a summary of the second annual Programmatic Day conference provided to Broadband TV News, it is noted that the Czech Republic has consolidated its position as the European leader in HbbTV...

Read the full article at BroadbandTVNews.
Cílení v programatiku se rozšíří i do televize
cprogramatik_cileni.png
31. 5. 2017, MediaGuru

Možnosti behaviorálního cílení se mají postupně z onlinu rozšiřovat i do televize.
Programatický nákup, který v roce 2016 dosáhl 47% podílu všech investic do displayové reklamy v České republice podle výsledků publikovaných SPIRem a výzkumnou agenturou Median, se stal standardním pojmem na tuzemském reklamním trhu.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Reklama a HbbTV: Prohlédněte si prezentace z konference o programatické reklamě
franta-graf.png
30. 5. 2017, DigiZone

Ředitel nových projektů skupiny Nova Petr Horák se ve své prezentaci na konferenci Den programatiky, kterou minulý týden uspořádaly technologická společnost R2B2 a agentura AdHackers, věnoval programatickému prodeji digitálního videoobsahu a televizních kanálů.

Čtěte celý článek na DigiZone.
Foltin: Reklamy v TV může být méně
img_43(1).jpg
29. 5. 2017, Marketing&Media

Pokud bude reklama díky programatickému nákupu v televizi cílenější, nebude jí ve výsledku potřeba tolik, zaznělo na konferenci Den programatiky. Díky automatizovanému nákupu reklamy na základě dat můžete lépe cílit na zákazníky, zejména v televizi.

Čtěte celý článek na Marketing&Media.
Tématem v programatiku je multiscreen i HbbTV
Frantisek-Bauma_titul.jpg
25. 5. 2017, MediaGuru

Televize na platformě hybridního vysílání zvyšují v programatiku svůj záběr. Objem programatické reklamy v HbbTV vysílání se v prvním letošním čtvrtletí v meziročním srovnání zvýšil o stovky procent.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Nova řeší vlastní DMP, Prima otestuje dražbu reklamy
Nova_Prima_Hbbtv-768x465.png
24. 5. 2017, MediaGuru

O svých plánech mluvili zástupci televizí na konferenci Den programatiky.
Televizní skupina Nova pracuje na vlastní datové platformě (DMP) pro programatický prodej online reklamy, řekl na středeční konferenci věnované programatické reklamě Den Programatiky šéf nových médií skupiny Nova Petr Horák.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Konference o programatice je za dva týdny
Den-programatiky.png
10. 5. 2017, MediaGuru

Druhý ročník jediné konference o programatice v Česku, Den programatiky, se uskuteční za dva týdny, konkrétně 24. května. Akci organizuje technologická společnost R2B2. Letošní ročník spolupořádá také agentura AdHackers v čele s Janem Řehákem, který je garantem konference.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
R2B2 rozšířila ve své síti možnosti nativní reklamy
nativní-reklama-R2B2.jpg
21. 4. 2017, MediaGuru

Společnost R2B2, která se zabývá vývojem pro programatický nákup reklamního prostoru a jeho správou, upravila formát nativní reklamy v rámci své sítě prémiových webů. V nové podobě má mít schopnost splynout s obsahem webu a působit nerušivě.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
R2B2 dosáhla na Slovensku 10 milionu impresí
slovakia.png
12. 4. 2017, MediaGuru

R2B2, která se věnuje vývoji programatického nákupu reklamy na internetu, oznámila dosažení 10 milionů dostupných impresí, které je možno nakoupit programaticky u slovenských vydavatelů. Mezi zapojené vydavatelské domy patří například Mafra Slovakia nebo Fun Media Group.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Druhé programatické setkání - tentokrát na téma Multiscreen
multiscreen.png
10. 4. 2017, MediaGuru

Pokud chcete být u toho, jak se utváří budoucnost marketingového a mediálního prostředí v České republice, zarezervujte si v kalendáři datum 24. května 2017. Technologická společnost R2B2, specialista a leader v programatickém obchodu, připravuje již 2. ročník oborového setkání s názvem Den programatiky – tentokrát na téma Multiscreen.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Programatik v OOH? Možné je vše
logo-mam.png
3. 4. 2017, Marketing&Media

Když se v Česku řekne programatik, většina lidí si představí nákup internetového inzertního prostoru. Zahraniční reklamní trhy ukazují, že u toho možnosti nekončí. Na trh proniká stále výrazněji digitalizace outdoorových reklamních formátů a mediální subjekty si uvědomují, že kromě nových způsobů vizualizace reklamy skrývá tento systém potenciál i pro její nakupování.

Čtěte celý článek na Marketing&Media.
Na retargeting zaměřené Criteo se propojuje se sítí R2B2
criteo-thumb.png
3. 4. 2017, MarketingSalesMedia

Technologická společnost R2B2 se propojila s globální firmou zaměřenou na personalizovanou reklamu v podobě retargetingu, společností Criteo. Ta působí na 90 trzích.

Čtěte celý článek na MarketingSalesMedia.
R2B2 zveřejňuje RTB Index, srovnání cen programatiku
rtb-index-mediaguru.png
14. 3. 2017, MediaGuru

Společnost R2B2, která se zaměřuje na oblast programatického obchodu s reklamou napříč všemi mediatypy, se rozhodla pravidelně zveřejňovat ceny programatické reklamy, vycházející z programatického tržiště R2B2.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
CEE’s HbbTV leader
dziadul.png
10. 3. 2017, BroadbandTVNews

The Czech Republic remains by far and away the biggest proponent of HbbTV in Central and Eastern Europe. Up until a couple of years ago, it could have been argued that the same also applied to Poland, with the public broadcasters in both countries having led the way in the introduction of hybrid services.

Read the full article at BroadbandTVNews.
Racionalizace marketingu pomocí automatizací
programatická reklama-5.png
22. 2. 2017, ModerníŘízení

Chování zákazníků je proměnlivé a konkurence nespí. Marketing proto musí zkoušet nové přístupy svižným tempem a potřebuje se opírat o dobré nástroje, které poskytují rychlou zpětnou vazbu pro vyhodnocování a které umožňují okamžité změny procesů. Na podobné "otázky" hledají odpověď i jiné obory, od výroby až po služby, a v mnoha případech ji nacházejí v automatizaci.

Čtěte celý článek na ModerníŘízení.
R2B2 propojí programatickou reklamu v onlinu a TV
czechia_2.png
21. 2. 2017, MediaGuru

Společnost R2B2 představila nový přístup k programatickému nákupu reklamního prostoru pod názvem R2B2 Multiscreen. Propojuje více než 10 milionů obrazovek z České republiky. Nabízí tím možnost oslovení 90 % online populace a téměř 2 milionů televizních diváků.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Programatik se posouvá, letos přinese další novinky
Webgarden_Martin_a_Kamil_10_09_14_0085.jpg
2. 2. 2017, MediaGuru

Bannery umožňující konverzi bez prokliku nebo multiscreen přináší programatická reklama. Na přelomu roku se objevila řada článků bilancujících vývoj marketingu a v nich také řada prognostik, snažících se odhadnout jeho budoucnost.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Třináct dnů na ulovení diváka hybridní televize
08-09_tma-2.jpg
30. 1. 2017, Marketing&Media

Moderátor televize Prima Karel Voříšek přesvědčuje už nějakou dobu diváky, aby se nebáli stisknout červené tlačítko na dálkovém ovladači a objevili možnosti hybridní televize. Jak se v Česku daří interaktivním kampaním na obrazovce?

Čtěte celý článek na Marketing&Media.
Hybrid a R2B2 výhradními partnery pro HbbTV
TZ Generalni partnerstvi R2B2 Hybrid.jpg
5. 12. 2016, Médiář

Strůjci automatizovaného nákupu reklamy v televizi s internetem vyhlásili exkluzivní spolupráci na dalším vývoji. Systém, na němž rok pracují, chtějí přenést také do zahraničí.

Čtěte celý článek na Médiář.
R2B2: Reklamu zkusí vždycky někdo zablokovat, protože to jde snadno
crop-1100847-celikovsky-foltin1_520x250.jpg
29. 11. 2016, MarketingSalesMedia

Martin Čelikovský a Kamil Foltin pod značkou R2B2 zavádějí jako první na českém trhu programatický prodej reklamy v konzervativních médiích, jakými jsou televize a tisk. A tím nehodlají skončit.

Čtěte celý článek na MarketingSalesMedia.
Reklamní kampaň v HbbTV? Ruční přepisování URL zájemce neodradilo
pepa_TZ_image.png
3. 11. 2016, DigiZone

Slevový portál Pepa.cz vyzkoušel brandovou kampaň v HbbTV, na které si otestoval působení nového formátu na chování uživatele.

Čtěte celý článek na DigiZone.
R2B2 startuje v HbbTV nový programatický formát
tiskovka_p2p.png
20. 10. 2016, MediaGuru

Jedná se o reklamní banner push2play, který po stisknutí tlačítka spustí video. Společnosti R2B2 a Hybrid uvádějí nový televizní formát nazvaný push2play. Jde o třetí letošní novinku v programatickém prodeji HbbTV.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
R2B2 vyvinulo další programatické reklamní formáty pro televizi
TV_banner.jpg
15. 9. 2016, DigiZone

V prostředí hybridní televize už první klienti testují automatizovaný nákup videoreklamy. Na začátku letošního roku zrealizovala společnost R2B2 první programatickou televizní kampaň formou banneru ve spodní části obrazovky. Do projektu se zapojila televize Óčko a agentura Adexpres.

Čtěte celý článek na DigiZone.
Programatická reklama v printu se rozvíjí, přidávají se další inzerenti i média
formaty_print.jpg
9. 9. 2016, MarketingSalesMedia

Do systému společnosti R2B2 pro programatický nákup tištěných médií se přidávají další inzerenti, agentury i média. Na pořadu dne je standardizace podkladů pro reklamní formáty.

Čtěte celý článek na MarketingSalesMedia.
Mafra přivádí letáky na televizní obrazovku
playtvak.png
6. 9. 2016, Médiář

Wide square či half page jsou teď podle zástupců Mafry kvůli nižší ceně naopak nejprodávanějšími formáty v nabídce programatické reklamy. Programaticky se Mafra chystá prodávat i inzeráty v tištěných titulech, a to přes platformu společnosti R2B2.

Čtěte celý článek na Médiář.
Příručka marketéra: Co Vám přinese nativní reklama?
nativemindsea_680-680x250.jpg
30. 8. 2016, Tyinternety

Propojením tří klíčových prvků moderní reklamy (nativní reklamy, PR článků a programatiky) vzniká na první pohled sice nenápadný, ale ve skutečnosti velmi zajímavý nový komunikační prostředek. Proč by vás měla nativní reklama zajímat? A jak na ní?

Čtěte celý článek na Tyinternety.
R2B2 rozšíříla mobilní reklamu o přímé volání
Clic_to_call.png
24. 8. 2016, MediaGuru

Současné mobilní reklamní kanály rozšířila společnost R2B2 o novou funkci – Click 2 Call. Mobilní programatická reklama je nabízena na mobilních verzích předních českých webů (např. idnes.cz, lidovky.cz nebo nova.cz). Rozměry kreativy jsou 500 x 200 pixelů.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
R2B2: Nativní reklamu čeká v Česku slibná budoucnost
Marrtin-Celikovsky.jpeg
18. 8. 2016, MediaGuru

Nativní reklama se v programatice rychle rozvíjí a je slibným kanálem, píše Martin Čelikovský. Propojením tří klíčových prvků moderní reklamy (nativní reklamy, PR článků a programatiky) vzniká na první pohled sice nenápadný, ale ve skutečnosti nový zajímavý komunikační prostředek.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Kamil Foltin, Stanislav Mottl: Blokovači reklamy ubližují i sami sobě
14-Rozhovor-Libor-Fojtik-mm.jpg
8. 8. 2016, Marketing&Media

Zbraň proti blokování reklamy se sama ocitla pod útokem reklamních filtrů. Přesto ale dokáže zobrazit inzerci a z uživatelů AdBlocku se mimoděk stala zajímavá cílová skupina, kterou chtějí některé firmy aktivně oslovit.

Čtěte celý článek na Marketing&Media.
R2B2 nabízí programatický prodej nativní reklamy
native_ad_crop.png
27. 7. 2016, MediaGuru

Společnost R2B2 přinesla do reklamního prostoru programatickou obdobu klasických PR článků, kterou je nativní reklama. Tento typ reklamy je vizuálně téměř nerozeznatelný od webu, na kterém je zobrazena. Na rozdíl od PR článků ale přímo odkazuje na web inzerenta.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Prodal se první tiskový inzerát programaticky
foto_tz.jpg
12. 7. 2016, Médiář

Mediální agentura ZenithOptimedia jako první využila platformu firmy R2B2 pro programatický nákup reklamy v tisku. Zakoupeným formátem byla celostrana v magazínu Ego! deníku Hospodářské noviny vydavatelství Economia, pro značku Mercedes.

Čtěte celý článek na Médiář.
Během Dne programatiky si inzerenti vyzkoušeli programatický nákup v TV
37_1.jpg
16. 6. 2016, MEDIAHUB

Během května a června vyzkoušelo programatický nákup v televizi několik zadavatelů a agentur. Kampaně proběhly v rámci akce uspořádané u příležitosti Dne programatiky (24. 5. 2016). Ta byla sponzorována televizí Óčko, v jejímž vysílání byly kampaně realizovány.

Čtěte celý článek na MEDIAHUB.
Programatický branding umožňuje řízení kampaní i podle počasí či kurzu eura
branding.PNG
14. 6. 2016, MarketingSalesMedia

Programatický branding umožňuje cílit reklamu na konkrétní publikum, nastavit frekvenci zobrazování, ale i řízení kampaně v závislosti na počasí. Jeho využívání postupně narůstá.

Čtěte celý článek na MarketingSalesMedia.
Programatika v rádiích: do roka a do dne
rtb-radio-r2b2.jpg
6. 6. 2016, MarketingSalesMedia

Technologicky je český trh hodně vepředu, využívání programatické reklamy brzdí ale postoje samotných obchodníků. Shodli se na tom účastníci Dne programatiky, který pořádala společnost R2B2.

Čtěte celý článek na MarketingSalesMedia.
Programatický prodej míří v Česku do dalších médií
den-programatiky_logo_web.jpg
30. 5. 2016, MediaGuru

Automatizovaný prodej reklamy, který staví především na sofistikovaném využití dat, se už zabydluje v prodeji online reklamy a nachází si cestu i do dalších mediatypů, zaznělo na první konferenci věnované programatické reklamě Den programatiky, kterou v minulém týdnu uspořádala společnost R2B2 na pražské ČVUT.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
R2B2 přichází s novým reklamním formátem, přidá video reklamu do článků
logo_web.png
20. 4. 2016, Marketing&Media

R2B2 se opět dostává své pověsti největšího českého programatického inovátora a přichází ve spolupráci se společností Adform s novým programatickým reklamním formátem.

Čtěte celý článek na Marketing&Media.
R2B2 představuje reklamní formát outstream
monitoring_007.png
18. 4. 2016, Médiář

Prodejce programatické reklamy R2B2 ve spolupráci s digitální nákupní platformou Adform přichází s novým programatickým reklamním formátem. Nazývá ho outstream a je založený na videu.

Čtěte celý článek na Médiář.
Stanislav Mottl: Do pár let bude v HbbTV převažovat programatický nákup reklamy
stanislav-mottl-1.jpg
12. 4. 2016, Digizone.cz

Reklama v prostředí hybridní televize je zatím stále v plenkách, i tak už ale vznikají platformy, nabízející pokročilé způsoby nákupu nebo plánování.

Čtěte celý článek na Digizone.cz.
Zbraň proti AdBlocku. R2B2 spojila síly s Internet BillBoardem
autor: AdBlock
autor: AdBlock
8. 3. 2016, Marketing&Media

Ostravská společnost Internet BillBoard spojila síly s firmou R2B2 a začne využívat její nástroj proti blokování reklamy AAGun (AntiAdblock Gun).

Čtěte celý článek na Marketing&Media.
R2B2 a Internet BillBoard se spojují v adblockingu
logo_web.png
8. 3. 2016, MediaGuru

Po více než roce rozšiřuje společnost R2B2 svou partnerskou spolupráci se společností Internet BillBoard o integraci nástroje proti blokování reklamy AAGun (AntiAdblock Gun).

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Česká R2B2 jako jedna z prvních na světě spustila programatiku v HbbTV
Česká R2B2 jako jedna z prvních na světě spustila programatiku v HbbTV   Marketing   Media.png
26. 1. 2016, Marketing&Media

Televize ÓČKO ve svém hybridním vysílání poprvé úspěšně otestovala programatický prodej a nákup reklamy.

Čtěte celý článek na Marketing&Media.
R2B2 rozšiřuje programatiku do televize
logo_web.png
26. 1. 2016, Médiář

Princip automatizovaného nákupu si v Česku našel cestu z webu na televizní obrazovku.

Čtěte celý článek na Médiář.
První programatická TV reklama v ČR běží na Óčku
Ocko_programatic_1.png
25. 1. 2016, MediaGuru

Televize ÓČKO ve svém hybridním vysílání poprvé úspěšně otestovala programatický prodej a nákup reklamy.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
R2B2 přichází s novým přístupem při nákupu videa a zvyšuje videoinventory
logo_nove_2.png
21. 10. 2016, Marketing&Media

Čeští vydavatelé programatickému nákupu videoreklamy věří. Zhruba po měsíci fungování se prokázalo, že programatický nákup videoreklamy je jednoznačně dobrým tahem. R2B2 rozšířil svůj nákup i na české servery iDnes.cz, Prima Play a Playtvak.cz.

Čtěte celý článek na Marketing&Media.
R2B2 spouští programatický nákup videoreklamy
stanislav-mottl.jpg
17. 9. 2015, Médiář

Na webech Mafry a televize Prima je k dispozici až milion zobrazení denně, za cenu od 150 Kč za tisíc impresí post-rollů. Během podzimu mají zdražit až na dvojnásobek.

Čtěte celý článek na Médiář.
R2B2 rozšířila programatický nákup na videoreklamu
R2B2_videoreklama.png
17. 9. 2015, MediaGuru

Prvními servery v programatickém nákupu videoreklamy jsou iDnes, Prima Play a Playtvak.

Čtěte celý článek na MediaGuru.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one