Programatický Print

Programatický Print
Reklama v tištěných médiích je velmi populární a účinná. Jak si ale vybrat to správné médium, jak navázat kontakt a hlavně, jak zjistit a srovnat nabídky a jak komunikovat o ceně?

R2B2 Print Marketplace je nová experimentální platforma pro obchod s reklamou v tištěných médiích. Tržiště, na kterém lze nakupovat a prodávat reklamní prostory v aukcích. Vytváří prostor pro komunikaci Vydavatelů s Inzerenty a to bez ohledu na jejich zaměření a velikosti.
r2b2_pmp_1.png
r2b2_pmp_2.png
První krok je kontaktovat společnost R2B2 a domluvit si konzultaci nebo přímo zaškolení. Zdarma s Vámi vše probereme a naučíme Vás efektivně pracovat s R2B2.

Vydavatel ve svém uživatelském rozhraní vystaví jednotlivé aukce. V jedné aukci je vždy jedna reklamní pozice v konkrétním vydání jednoho titulu. Například “full page” v deníku “Naše noviny”, vydání 5.10.2015.

Inzerent má ve svém uživatelském rozhraní přístup ke všem vystaveným aukcím. Které může třídit a filtrovat dle různých kritérií. Jednotlivé reklamní plochy může zakoupit v klasické aukci nebo přímo prostřednictvím nabídky “Buy now”.

Snadné
R2B2 Print Marketplace umožní na jednom místě komunikaci Vydavatelů s Inzerenty tím nejsnazším a nejvíce efektivním způsobem.

Přehledné
Vydavatel může vystavením aukce nabídnout svůj prostor nespočtu Inzerentů. Inzerent má naopak dokonalou představu o aktuální nabídce a cenové hladině.

Efektivní
Nyní můžete komunikovat s různými publishery na jednom místě. Pro zjištění aktuální nabídky a cen bude stačit pouhé přihlášení do R2B2. Nákup a prodej je nyní záležitostí minut.
Jak nakoupit na Printu
24.03.2017 11:05:09
martincelikac
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one