Programatický Branding

Programatický Branding

  • Největší bannerový formát
  • Téměř 100% viditelnost
  • Univerzální kreativa pro všechny weby
  • Podpora Rich Media
  • Vyrobíte sami bez generátoru
Popis

Programatické „obrandování“ webové stránky bylo dlouhou dobu nedostupné. Situaci jako první změnil nový formát R2B2 Branding na konci roku 2015. Od té doby je tento formát (kterému se také říká „skin“) možné využívat v rámci programatických kampaní, které jsou díky tomu vhodné i pro brandovou propagaci.

Inzerent získává všechny mocné nástroje cílení, může brandovat stránky výhradně ve spojení se svým publikem, a tím ušetřit prostředky za plošné brandování. Navíc má nad průběhem kampaně neustálou kontrolu a může ji libovolně optimalizovat. Branding lze také používat v rámci storytellingu a u složitějších reklamních scénářů ho doplňovat například nativní reklamou.

Banner svým rozměrem 2000×1400 bodů pokryje většinu počítačových obrazovek. Na popředí banneru je zobrazena webová stránka, na které se uživatel zrovna nachází.

Banner může být rozšířený o speciální funkce a efekty Rich Media, které zahrnují například animované překrývání dvou vrstev ovlivňované pohybem myši, video obsah, více proklikových ploch a další interaktivitu.

Společnost R2B2 nabízí také variantu pro mobilní, tabletové a televizní obrazovky.

Mediakit ke stažení
idnes-branding2a.png
expres-branding.png
Tvorba kreativy
Kreativu pro R2B2 Branding si vytvoříte sami v jakémkoliv grafickém editoru, bez použití generátoru. Při tvorbě kreativy pro Branding je důležité vědět, že datová velikost obrázku musí být vždy menší než 250 kB. Pokud je vaše kreativa větší, doporučujeme použít online nástroj TinyPNG, který dokáže obrázek zmenšit až o 70 % bez viditelné ztráty kvality.
branding-dimensions.png
Ke stažení
Technická specifikace
  • 2000×1400 px (kvůli překrytí kreativy obsahem webu doporučujeme kreativu zkontrolovat pomocí šablony)
  • jpg, png, HTML5
  • datová velikost do 250 kB
Případová studie ke stažení
19.06.2017 16:08:16
martincelikac
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one