O nás

R2B2 je česká digitální reklamní síť. Má zásah na více než 10 milionech obrazovek – televizních, počítačových a mobilních.

intro image

Automatizacemi se zabýváme od roku 2006. Naše technologická společnost vzešla z inspirativního prostředí pražského ČVUT, na které má doposud úzkou vazbu. 70 % našeho týmu tvoří jeho absolventi nebo studenti.

Vyvíjíme vlastní řešení, vlastní formáty a standardizace. Jsme nezávislí. Věnujeme se osvětě v oboru, pořádáme konferenci o reklamní automatizaci Den programatiky.

S velkým důrazem se věnujeme inteligentnímu a udržitelnému propojení online reklamy s televizí. V této oblasti máme za sebou téměř dva roky úspěšného provozu. Po tuto dobu přicházíme s řadou inovací a jako první, ať už na českém či celosvětovém trhu, představujeme technologické novinky pro reklamní trh.

section image

Stali jsme se vůbec prvním vítězem prestižní mezinárodní soutěže HbbTV Awards pořádané celosvětovou asociací pro HbbTV. Tento úspěch zakládá na spolupráci se společností Hybrid, generálním partnerem R2B2.

Nominovaným produktem, se kterým jsme uspěli, bylo header-biddingové řešení R2B2 AYM, které umí propojit poptávku programatické reklamy mimo jiné i do HbbTV. V současné době tato technologie funguje na 8 televizních stanicích.

section image