Specialista výkonnostní reklamy

  • vhodné i pro absolventy, plný nebo 4/5 úvazek, Dejvice
  • plánování a správa reklamních kampaní – nejen v online
  • práce s nejmodernějšími technologiemi
Kdo jsme:
Do našeho mladého a příjemného kolektivu hledáme nového kolegu nebo kolegyni. Jsme inovátory ve světě online i offline reklamy, vyvíjíme nové technologie pro programatický obchod s reklamou.
V listopadu 2015 jsme jako první v ČR rozšířili nabídku o programatický obchod s reklamou v offline médiích. V rámci RTB spravujeme na prémiových webech českého internetu 500 000 000 bannerových reklamních aukcí měsíčně. Nabízíme nejširší nabídku videoinventory na top webech jako: iDNES.cz, iPrima.cz, Playtvak.cz a mnoha dalších.
Náplň práce:
  • obsluha reklamních systémů (především Adform, Sklik a AdWords)
  • plánování reklamních kampaní, řízení, vyhodnocování a optimalizace těchto kampaní
    (práci se systémem vás naučíme a dáme vám na to dost času i prostoru)
  • správa a kontrola reklamních pozic, práce s analytickými nástroji (Google Analytics)
Hledáme někoho, kdo:
  • se chce podílet na rozvoji unikátní reklamní technologie
  • má zkušenost s online reklamou, IT nebo marketingem obecně
  • umí myslet analyticky a je odpovědný
  • má znalost práce s reklamními systémy výhodou
Nabízíme:
  • práci v rodinné technologické společnosti, 4 minuty od metra Dejvická
  • zaškolení s reklamním systémem, nástupní plat 26 tis. hrubého
  • firemní benefity (občerstvení na pracovišti, teambuildingy, telefon, PC, prémie)
  • přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou
  • možnost pracovat jak pro inzerenty,tak i pro vydavatele - poznáte
    tedy mediální svět z obou úhlů pohledu
Budeme se těšit na Vaše CV a motivační dopisy.
Stanislav Mottl, stanislav.mottl@r2b2.cz
09.12.2015 09:53:31
martincelikac

Name
Comment
Or visit this link or this one